خرید دوربین مداربسته دید در شب رنگی قیمت مناسب

با خرید دوربین مداربسته دید در شب رنگی قیمت مناسب تمامی تصاویر را در تاریکی مطلق رنگی ببینید. بازرگانی تکنو دوربین بانه وارد کننده انواع درب ضد سرقت چهاردانگه های مداربسته استارلایت ویژن پلاس، تکنیکس، تکنو کمرا و نونیم با بهترین قیمت می باشد. لازم به ذکر است که دوربین های مداربسته مادون قرمز رنگی در کیفیت ها و مدل های متفاوت ارائه شده و برای ساخت آن از جدیدترین متد روز استفاده شده است.

خرید دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب رنگی ویژن پلاس مدل 309

دوربین مداربسته تحت شبکه ویژن پلاس مدل 309 یکی از محصولات ویژه این کمپانی می باشد که تصویر را از طریق کابل شبه به دستگاه NVR ارسال می کند. کیفیت تصویری که این دوربین مداربسته ارائه می دهد برابر 2.4 مگاپیکسل می باشد. لنزی که برای طراحی این دوربین مداربسته بکار گرفته شده است ثابت بوده و دارای فاصله کانونی 3.6 میلی متر است.
این دوربین مداربسته دید در شب رنگی، تصاویر کیفیت بالا را توسط کد گذاری H. 265 فشرده کرده تا فضای کمتری را اشغال کند. دوربین مداربسته ضد آب کیس فلزی توسط ال ای دی های مادون فرمز و همچنین چراغ هایی که مانند پروژکتور عمل می کنند، در تاریکی شب تا 30 الی 40 متر روشن می کند. ویژگی های کلیدی این درب ضد سرقت چوب راش مداربسته استارلایت عبارتند از:

  • کیفیت 2.4 مگاپیکسل
  • قابلیت دید در شب 30 الی 40 متر
  • دید در شب رنگی-فول کالر
  • برد سونی
  • بدنه فلزی

خرید دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته بولت دید در شب رنگی تکنیکس مدل H526B

دوربین مداربسته بولت دید در شب رنگی تکنیکس مدل H526B با کیفیت 2 مگاپیکسل را می توان هم به صورت تکی نصب کرد و هم در پکیج های دوربین مداربسته بکار برد. این دوربین مداربسته سوپراستارلایت دارای کیسی فلزی می باشد که استفاده از آن را در فضا های خارجی بلامانع کرده است. لنزی که برای ساخت این دوربین مداربسته بکار رفته است واید بوده و تصاویر را با کیفیت 3 مگاپیکسل ضبط می کند. این دوربین مداربسته بولت تکنیکس دارای دید در شبی قوی است که تصاویر را در به صورت رنگی به کاربر نمایش می دهد. مهمترین ویژگی های این دوربین مداربسته عبارتند از:

  • با کیفیت 2 مگاپیکسل
  • سنسور sony 307
  • کیس فلزی
  • لنز 3.6 میلیمتری 3مگا واید
  • دید در شب رنگی

خرید دوربین مداربسته دید در شب

خرید دوربین مداربسته دید در شب

ارزان ترین، بهترین و با کیفیت ترین دوربین های مداربسته دید در شب را از ما بخواهید. مهمترین معیار برای بسیاری از کاربران، قابلیت دید در شب یا وجود ال ای دی های مادون قرمز می باشد. چراکه دوربین های مداربسته مادون قرمز توسط ال ای دی های تعبیه شده دور لنز، محیط را به خوبی روشن کرده و در نمایش وضوح تصویر به خوبی کمک می کند. به همین دلیل وجود این ویژگی برای بسیاری از کاربران حیاتی است.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس با ما