قیمت دزدگیر تصویری ماشین ایزیکار Z1

قیمت دزدگیر تصویری ماشین ایزیکار Z1 ارزان و با کیفیت از هم اکنون در سایت ما قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ما در تماس باشید. کارشناسان ما پذیرای سفارشات شما هستند.
استفاده از دزدگیری که جنس خوبی داشته باشد بسیار مهم است. دزدگیر های بی کیفیت و تقلبی نمی توانند آسایش خیال شما را تامین کنند. همچنین نمی توانید به هر درب ضد سرقت چهاردانگه نیز اعتماد کنید، اما دزدگیری که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم دزدگیر ایزیکار است. این دزدگیر دارای انواع مختلفی دارد، اما مدل Z1 این دزدگیر که جزو دزدگیر های تصویری است طرفداران زیادی دارد.
امکانات بسیار زیاد این دزدگیر و همچنین کره ای بودن آن بر محبوبیتش افزوده است. اگر می خواهید این دزدگیر را بخرید ولی از کارایی آن اطلاعات زیادی ندارید با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی های شگفت انگیز دزدگیر تصویری ماشین ایزیکار Z1 آشنا کنیم.

دزدگیر تصویری ماشین ایزیکار Z1

راهنمایی دزدگیر تصویری ماشین ایزیکار Z1

این درب ضد سرقت چوب راش کره ای با وجود امکانات زیادی که دارد باعث شده است که نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند. قابلیت های شگفت انگیز آن سبب شده است که این دزدگیر در رده دزگیر های برتر دنیا قرار بگیرد. در زیر به قابلیت ها و استفاده از امکانات دزدگیر تصویری ماشین ایزیکار Z1 اشاره می کنیم:

 1. قابلیت خاموش کردن ماشین هنگام دزدیده شدن
 2. باز کردن صندوق عقب
 3. بستن اتوماتیک درب ها بعد از روشن شدن
 4. قابلیت پیج کردن ماشین در جاهای شلوغ
 5. قابلیت نمایش دمای داخلی ماشین
 6. هشدار باز بودن درب ها
 7. هشدار روشن بودن چراغ ها
 8. هشدار صوتی به مزاحمان خودرو

دزدگیر تصویری ماشین ایزیکار Z1

وسایل داخل جعبه دزدگیر تصویری ایزیکار Z1

 • کیت اصلی
 • دفترچه راهنمای فارسی
 • آنتن
 • سیم کشی
 • آژیر
 • شوک سنسور
 • ریموت تصویری
 • ریموت عادی

قیمت فروش دزدگیر تصویری ایزیکار Z1

نوسانات بازار باعث شده است افراد از این وضعیت سو استفاده کرده و محصولات تقلبی و بی کیفیت خود را در قالب محصول اصلی بدون هیچ ضمانتی تحویل مشتری دهند.
شرکت ما این افتخار را دارد دزدگیر ماشین ایزیکار خود را با ضمانت نامه 100 درصد تضمینی با ارازان ترین قیمت بازار تقدیم شما عزیزان کند. برای اطلاع از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
دیمن منصوری
راه های ارتباطی:
قیمت فروش دزدگیر تصویری ایزیکار Z1 شماره موبایل: 09186665308
تماس با ما