قیمت دوربین مدار بسته هشت کاناله فول دام

دریافت قیمت دوربین مدار بسته هشت کاناله فول دام جهت منزل بهمراه متعلقات مربوط به آن جهت راه اندازی برای کلیه هموطنان گرامی با تخفیف ویژه امکان پذیر است. پک کامل درب ضد سرقت بدون چارچوب مداربسته سیمی 8 کاناله با کیفیت 2 مگاپیکسل فول اچ دی با ارزان تری قیمت برای هموطنان گرامی از سراسر کشور امکان پذیر است. لازم به ذکر است که دستگاه دی وی آر موجود در این پکیج 8 عددی فول اچ دی دارای قابلیت انتقال تصویر رایگان تحت اینترنت نیز می باشد.

قیمت دوربین مدار بسته هشت کاناله

پکیج دوربین مداربسته 8 عددی

پک 8 کانال دوربین مداربسته ای که امروز می خواهیم به شما معرفی کنیم یکی از پکیج های محبوب قیمت مناسب می باشد. دوربین های مداربسته موجود در این پکیج، دام بوده که دارای کیفیت 2 مگاپیکسل هستند که دارای قابلیت دید در شب و انتقال تصاویر بر روی تلفن همراه می باشد. سنسور این دوربین مداربسته دام سقفی 2 مگاپیکسل ahd از نوع CMOS  شرکت SONY بوده که بهترین کیفیت و کارایی را دارد. تصاویر ارائه شده دارای کیفیت ابعادی معادل 1080*1920 پیکسل بوده که به عنوان تصاویر Full HD شناخته می شود.

محتویات داخل پکیج عبارتند از:

  • دارای 8 عدد دوربین مداربسته دام فول اچ دی
  • دارای یک عدد دستگاه ضبط تصویر 8 کانال
  • دارای هارد دیسک دوربین مداربسته
  • دارای آداپتور برای درب ضد سرقت ترموود  ها و دی وی آر

قیمت دوربین مدار بسته هشت کاناله

انتقال تصاویر در پکیج 8 عددی دوربین مداربسته فوق اچ دی

یکی از ویژگی های برجسته این پکیج 8 تایی فول اچ دی قابلیت انتقال تصاویر توسط دستگاه مرکزی ضبط تصویر DVR است. دستگاه دی وی آر موجود در این پکیج دارای قابلیت اتصال به شبکه اینترنت جهت ارسال تصاویر در هر نقطه از جهان بدون نیاز به لوازم و تجهیزات اضافی می باشد. شما می توانید با اتصال میکروفون به دستگاه رکوردر تمامی صدا های محیط را شنیده و ضبط کنید. از مهمترین مزایای این دستگاه می‌توان به کاربری آسان، پشتیبانی از زبان فارسی و نرم‌افزار انتقال تصویر آن اشاره کرد که امکان مشاهده از راه دور دوربین‌ها را به راحتی برای خریداران ایجاد می‌کند.

قیمت دوربین مدار بسته هشت کاناله

قیمت دوربین مدار بسته هشت کاناله

با خرید پک دوربین مداربسته 8 تایی می توانید با حداقل قیمت، محیط های اداری ، مسکونی ، تجاری و غیره را تجهیز کنید. قیمت پکیج های 8 عددی موجود در تکنو دوربین بسته به دوربین مداربسته و دستگاه دی وی آر متفاوت است. به عنوان مثال اگر کاربر قابلیت های دوربین مداربسته و دی وی آر برایش مهم نباشد فقط صرفا بخواهد دوربین مداربسته ای عادی را جهت امنیت خانه نصب کند، قطعا پک دوربین مداربسته 8 کاناله ارزان تر محسوب خواهد شد.
اما در مقابل اگر کاربر بخواهد دوربین مداربسته ای دید در شب، با کیفیت فول اچ دی، برد سونی و غیره و همچنین دستگاه دی وی آر کیفیت بالا با قابلیت انتقال تصویر را برگزیند، باید انتظار داشت قیمت آن نسبت به پکیج دوربین مداربسته ای ساده مقداری بالاتر می باشد.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت دوربین مدار بسته هشت کاناله با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس با ما