لیست قیمت فروش دوربین مدار بسته 4K

لیست قیمت فروش دوربین مدار بسته 4K را با تخفیف ویژه دربافت کنید. اگر قصد خرید درب ضد سرقت ارزان شیراز مداربسته ای مناسب جهت ارائه تصویری کاملا واضح برای خواندن پلاک خودرو، تشخیص چهره، کلمات نوشته شده روی برگه و غیره را دارید، پیشنهاد ما خرید سری جدید دوربین های مداربسته فورکی می باشد که در این زمینه می تواند برای شما بهترین گزینه باشد. خرید آنلاین دوربین های مداربسته 8 مگاپیکسل دام، بولت، صنعتی، اوت دور، اسپید دام و دوربین مداربسته ptz با قیمتی مناسب برای همکاران و پیمانکاران گرامی می باشد.

لیست قیمت فروش دوربین مدار بسته 4K

تکنولوژی 4k در دوربین مداربسته به چه معناست؟

تکنولوژی ۴K در سیستم های امنیتی و نظارتی کاربرد های فراوانی دارد، و هدف کاربر از انتخاب این دسته از دوربین های مداربسته دسترسی به کیفیت و وضوح بالاتری از تصاویر مکان مد نظر می باشد. دوربین های مداربسته فورکی همان دوربین های 8 مگاپیکسلی می باشند که به دوربین های اولترا اچ دی نیز معروفند. این درب ضد سرقت ارزان کرج های مداربسته رنگ و کنتراست مطلوبی از تصویر را به کاربر نمایش خواهد داد.

شاید این سوال به ذهن شما برسد که دوربین های مداربسته 4k چه کاربردی دارند؟ ما در اینجا می خواهیم با ذکر یک مثال شما را برای خرید این دوربین مداربسته قانع کنیم. خودروی را در نظر بگیرید که در حال حرکت است و شما می خواهید پلاک آن را مشاهده کنید، اینجاست که یک دوربین مداربسته پلاک خوان فورکی نیاز است.

در واقع دوربین مداربسته ۴K تصویر دقیق‌تری نسبت به سایر دوربین های مداربسته ارائه می کند که باعث دید بهتر کاربر خواهد شد. بسیاری از دوربین‌های مداربسته ۴K دارای لنزهای موتورایز برای زوم و بزرگنمایی و همچنین میکروفون داخلی برای ضبط و پخش صدا از طریق دستگاه ضبط رو دارا هستند.

لیست قیمت فروش دوربین مدار بسته 4K

لیست بهترین دوربین های مداربسته 4k هابک ویژن و داهوا

  • دوربین دام PTZ چرخشی هایک ویژن مدل DS-2DF6836-AEL
  • دوربین مداربسته 4K بولت داهوا مدل DH-HAC-HFW2802EP-A
  • دوربین دام PTZ چرخشی دید در شب هایک ویژن مدل DS-2DF8836I-AEL-W
  • دوربین صنعتی باکس 8 مگاپیکسل هایک ویژن مدل DS-2CD4085F-(A)-P
  • دوربین بولت 8 مگاپیکسل هایک ویژن مدل DS-2CD4685F-IZ (S)-H
  • دوربین مداربسته 4K اسپید دام داهوا مدل SD8A840WA-HNF
  • دوربین بولت 8 مگاپیکسل هایک ویژن مدل DS-2CD4A85F-IZ (S)-H
  • دوربین دام 8 مگاپیکسل هایک ویژن مدل DS-2CD4185F-IZ
  • دوربین مداربسته 4K صنعتی بولت داهوا مدل IPS-HF81200E
  • دوربین دام اوت‌دور 8 مگاپیکسل هایک ویژن مدل DS-2CD4585F-IZ

لیست قیمت فروش دوربین مدار بسته 4K

لیست قیمت فروش دوربین مدار بسته 4K

فروش ویژه انواع دوربین های مداربسته 4k در انواع مدل های متفاوت همراه با دستگاه ضبط تصویر 4k آغاز شد. بازرگانی تکنو دوربین بانه آماده ارائه با کیفیت ترین و بهترین دوربین های مداربسته هایک ویژن، داهوا و سایر برند های نو نیم با رزولوشن 8 مگاپیکسل می باشد. دوربین های مداربسته فورکی صنعتی، فلزی، ضد آب و غیره را نی توانید به صورت عمده و خرده با بهترین شرایط از این مرکز فروش خریداری کنید.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست لیست قیمت فروش دوربین مدار بسته 4K محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس با ما