قیمت دوربین مداربسته کوچک با قابلیت ضبط فلتی

اگر می خواهید قیمت دوربین مداربسته کوچک با قابلیت ضبط صدا فلتی را به صورت آنلاین دریافت کنید، دوربین مداربسته مخفی s06 یکی از جدیدترین درب ضد سرقت خیابان رسالت های مداربسته ریز جاسوسی است که دارای میکروفن داخلی جهت ضبط صدا های محیط می باشد. دوربین مداربسته فلتی وای فای دار بوده لذا می توان به عنوان دوربین پرتابل از آن استفاده کرد. این دوربین بسیار وای فای ضبط صدا را می توانید با قیمتی فوق العاده از این مرکز فروش خریداری کنید.

قیمت دوربین مداربسته کوچک با قابلیت ضبط

دوربین مداربسته مخفی تشخیص حرکت s06

امروز می خواهیم شما را با ریز ترین و باکیفیت ترین دوربین مداربسته دنیا آشنا کنیم که تمامی تکنولوژی های روز برای ساخت آن بکار رفته است. این درب ضد سرقت در تهران مداربسته مخفی مجهز به سنسور تشخیص حرکت motion Detection بوده لذا هر چیزی که در مکان مد نظر تکان بخورد شما را با آلارمی آگاه می سازد. شایان ذکر است که حسگر تشخیص حرکت این امکان را فراهم می سازد که دوربین به طور پیش فرض در حالت standby قرار داشته باشد، و تنها در مواقعی که حرکتی صورت گرفت روشن شده و شروع به ضبط نماید. این دوربین مداربسته کوچک رم خور دارای زاویه دیدی وسیع می باشد که حدودا برابر 90 درجه می باشد.

قیمت دوربین مداربسته کوچک با قابلیت ضبط

کوچکترین دوربین مداربسته بیسیم شارژی میکروفن دار فلتی

همانطور که گفتیم دوربین فلتی وای فای دار، قابل حمل بوده لذا باید از این نکته فهمید که برای ضبط فیلم این دوربین مداربسته نیازی به اتصال مستقیم برق نیست. دوربین مداربسته فلتی شارژی بوده و دارای یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپر از جنس لیتیوم پلیمر بوده که امکان ضبط فیلم به مدت زمان 5 ساعت را دارد. این دوربین مداربسته مخفی کوچک را به علت جدا بودن لنز از ماژول می توان در هر سوراخ و هر مکانی جاسازی کرد.

لازم به ذکر است اگر مکان جاسازی دوربین مداربسته ثابت است، می توان مدام آن را به شارژ متصل کرد.

قیمت دوربین مداربسته کوچک با قابلیت ضبط

قیمت دوربین مداربسته کوچک با قابلیت ضبط

نصب دوربین مداربسته جهت ضبط تصاویر به تنهایی نمی تواند جوابگوی نیاز های کاربر باشد. شما زمانی که تصمیم به خرید دوربین مداربسته مخفی می گیرید، یعنی می خواهید مکانی را به صورت نامحسوس و همه جانبه زیر نظر بگیرید، حرکات را ببینید، صدا ها را بشنوید و تصاویر را مشاهده کنید. لذا باید دوربین مداربسته ای را تهیه کنید که هم قابلیت ضبط صدا را داشته باشد و هم اینکه حساس به حرکت باشد هم برای بکارگیری آن نیازی به دستگاه ضبط کننده ویدئویی نباشد. اگر همچین دوربینی را می خواهید تنها پیشنهاد ما خرید دوربین مداربسته مموری خور وایرلس فلتی می باشد که می توانید آن را با ارزان ترن قیمت از فروشگاه دوربین مداربسته کوچک مخفی بانه خریداری کنید.

بدلیل نوسانات ارز از گذاشتن لیست قیمت محصولات خودداری کرده ایم لذا جهت دریافت لیست آخرین قیمت دوربین مداربسته کوچک با قابلیت ضبط با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تماس با ما